12 жовт. 2018

"До Дня українського козацтва"

В бібліотеці НВК № 66 представлено книжкову виставку "До Дня українського козацтва" та проведено огляд літератури.
12 жовт. 2018

"Де козаки, там і слава"

10 жовтня до Дня українського козацтва пройшов турнір "Де козаки, там і слава", в якому брали участь учні 5-В класу.
12 жовт. 2018

Увага! Інформує департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради.

16 жовтня 2018 року на території міста Дніпра під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання органів управління та сил міста Дніпра щодо дій у разі утворення зони катастрофічного затоплення внаслідок виникнення аварій на гідротехнічних спорудах Дніпровського каскаду з руйнуванням гребель Кременчуцької ГЕС та Середньодніпровської ГЕС.
4 жовт. 2018

"Юні географи"

Команда учнiв 11-А класу взяла участь у мiському турнiрi "Юнi географи". Пiдготовка та блискучий виступ дав змогу вибороти перемогу. Авксентьєва Ольга визнана найкращим доповiдачем, Охріменко Григорiй - найкращим рецензентом.
4 жовт. 2018

"Подаруй прапор бійцю"

Учнi НВК № 66 взяли участь у акцiї "Подаруй прапор бiйцю". Президент УР "Крила" Лєпілкіна Анастасія та Охрiменко Григорiй вручили прапори та подарунки Ричковiй Тетянi Борисiвні з проханням передати їх нашим бійцям, які перебувають у зоні військових дій, до Дня захисника України.
1 жовт. 2018

Профілактична бесіда

В 10-А та 10-Б класах пройшла профілактична бесіда "Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед молоді", яку проводила старший інспектор Соборного РВ філії ДУ "Центр пробації" у Дніпропетровській області Болдирєва К.В.
28 вер. 2018

Олімпійський урок - 2018

Учні НВК № 66 прийняли участь у міському заході "Олімпійський урок - 2018".
21 вер. 2018

Міжнародний день Миру

21 вересня світ відзначає Міжнародний день Миру. Учні НВК № 66 також приєдналися до цієї події. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. Учні 5 – 7 класів створили колективний плакат «Я віддаю свій голос за мир».
17 вер. 2018

Заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в НВК № 66 було проведено такі заходи: всеукраїнський олімпійський урок на тему "Історія є – майбутнє твоє", олімпійський урок на тему "Ми зростаємо здоровими", вікторина "Олімпійські види спорту", конкурс малюнків "Ми любимо спорт", конкурс фотографій "Мій улюблений вид спорту".
13 вер. 2018

Веселі старти

12 вересня у 4-А класі пройшли Веселі старти "Ми зростаємо здоровими".