КЗО "Навчально-виховний комплекс №66 "Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» Є ОДНІЄЮ З ОСВІТНІХ ПРОГРАМ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Вона успішно пройшла експертизу в Державній службі якості освіти України на відповідність Державному стандарту початкової освіти (лист Державної служби якості освіти № 01-22/322 від 24.05.2018 р.та має ДОЗВІЛ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НА ЗАПРОВАДЖЕННЯ В УСІХ ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-344 від 25.05.2018 р.).

Методичні рекомендації для вчителів 1-х класів

Нормативна база з питань реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в закладах загальної середньої освіти (pdf-file)

Організація освітнього процесу в 1-х класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у 2018-2019 навчальному році (pdf-file)

Методичні рекомендації для вчителів перших класів (pdf-file)