23 лист. 2018

Участь в інтернет-олімпіадах «Осінь-2018»

У жовтні 2018р. учні 2-Б класу взяли участь в інтернет-олімпіадах «Осінь-2018» від проекту «Всеосвіта» та проекту «На урок» з математики, української мови, літературного читання, англійської мови, природознавства, основ здоров’я – загалом 30 учнів.
22 лист. 2018

День Гідності та Свободи

21 листопада до Дня Гідності та Свободи в НВК № 66 проведено патріотичний урок на тему «Події Революції Гідності та Свободи в історії та мистецтві», інформаційні хвилини та представлено виставку тематичної літератури в бібліотеці.
22 лист. 2018

Музей Бойової Слави

Завдяки заступнику директора департаменту соціальної політики Юлії Дмитровій та нашому випускнику і учаснику АТО Сергію Блохіну до музею Бойової слави НВК № 66 прибув новий експонат ПТРК - противотанковий ракетний комплекс 9 м 113. Учні побачать транспортний пусковий контейнер від ПТРК-9М113.
21 лист. 2018

Змагання з футзалу

21 листопада пройшли відбіркові змагання з футзалу серед учнів 5-х класів.
20 лист. 2018

«У їхніх серцях жила Україна»

Вітаємо Дудіну Марію та Дудіну Анну з перемогою у ІІІ районному фестивалі до Дня гідності і Свободи «У їхніх серцях жила Україна» в номінації вокал. Дівчата представили навчальний заклад, виконавши пісню "Мамай".
19 лист. 2018

"Лідер-фест"

Учениця 9-Б класу Дудіна Марія прийняла участь у фестивалі "Лідер-фест". Вона представила власний вірш, художню композицію і пісню «Човен» та посіла І місце в районному етапі. Вітаємо Марію з перемогою!
16 лист. 2018

"Біла тура"

Учень 9-Б класу Піскунов Микола взяв участь у чемпіонаті з шахів "Біла тура" та посів ІІІ місце серед представників Соборного району.
8 лист. 2018

"Шляхами Героїв"

У рамках участі в обласному тематично-екскурсійному проекті «Шляхами Героїв» для учнів НВК № 66 була проведена одноденна екскурсія з відвідуванням 25 окремої Дніпровської повітряно-десантної бригади ЗСУ в/ч А 1126 (смт Гвардійське) музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО.»
2 лист. 2018

Заходи на осінніх канікулах

Учні НВК № 66 корисно, весело та активно провели час на осінніх канікулах, беручи участь у різноманітних заходах.
1 лист. 2018

Участь в міському проекті "Бюджет участі"

В серпні місяці Шиманською Юлією Олександрівною, мамою учениць 2-Б та 6-Б класів була висунута пропозиція взяти участь в міському проекті «Бюджет участі» і створені проекти по облаштуванню в початковій школі комп’ютерного класу та встановленню дитячого майданчика на подвір’ї школи. Шляхом голосування вчительської спільноти та батьківської громадськості навчальний заклад отримав перемогу в одному із них – «Сучасний клас інформатики для учнів початкової школи НВК № 66», набравши 666 голосів. Адміністрація навчального закладу висловлює подяку Шиманській Юлії Олександровні, батькам і вчителям за активну підтримку даного проекту.