25 лют. 2019

"Сокіл" ("Джура")

Рій НВК № 66 "Кодацька Січ" представив наш навчальний заклад в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі "Сокіл" ("Джура")
22 лют. 2019

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні в НВК № 66 пройшли такі заходи: урок мужності, гостями якого стали члени спілки ГО "Дніпропетровська міська спілка ветеранів антитерористичної операції", а також виставка тематичної літератури в шкільній бібліотеці.
21 лют. 2019

"Плине кача"

До Дня Героїв Небесної Сотні відбувся щорічний районний фестиваль "Плине кача". Наш навчальний заклад представила учениця 9-Б класу Дудіна Марія з піснею "Герої не вмирають".
16 лют. 2019

Спортивна естафета

15 лютого до Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів в НВК № 66 пройшла спортивна естафета серед учнів 5-х класів.
12 лют. 2019

Увага! Акція!

До Міжнародного дня дарування книжок, який відзначається 14 лютого, в НВК № 66 проходить акція "Подаруй бібліотеці книгу".
11 лют. 2019

"Відкрий для себе Україну"

8 лютого учні 6-А та 6-В класів взяли участь у конкурсі "Відкрий для себе Україну"
4 лют. 2019

Вечір зустрічі випускників НВК № 66!

1 лютого в НВК № 66 пройшло зворушливе свято учнів та вчителів - Вечір зустрічі випускників!
24 січ. 2019

День Соборності України

22 січня до Дня Соборності України в НВК № 66 пройшла науково-практична конференція «Акт злуки УНР і ЗУНР» (10-і класи), урок «Малюємо карту України» (5-і класи).
11 січ. 2019

Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ і правила поведінки відвідувачів у комунальному закладі освіти «Навчально-виховний комплекс №66 «Гімназія-початкова школа-дошкільний навч

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ТА ЇХ БАТЬКІВ! НАРАЗІ ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ і правила поведінки відвідувачів у комунальному закладі освіти «Навчально-виховний комплекс №66 «Гімназія-початкова школа-дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради
9 січ. 2019

Вечір зустрічі випускників НВК № 66!

Шановні Випускники! Раді повідомити Вам, що 01 лютого 2019 року о 17 годині рідна школа буде чекати Вас на зустрічі з випускниками! Запрошуємо випускників всіх років, щоб поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності, зустрітися з улюбленими вчителями.