10 груд. 2018

УВАГА!!!

Згідно з розпорядженням міського голови 13 грудня 2018 року в НВК № 66 буде проведено відпрацювання практичних дій особового складу в разі надзвичайної ситуації.

"Сокіл" ("Джура")

З 29 листопада по 6 грудня пройшов шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Круглий стіл

В тиждень права 04.12.2018 р. до дня місцевого самоврядування відбулася зустріч за круглим столом між представниками Соборної молодіжної адміністрації та її головою Артемом Трапезниковим та УР "Крила". Ми розповіли про структуру нашої ради, свою діяльність та представили власні проекти, а також довідалися більше один про одного, обмінялись досвідом та просто поспілкувались у дружній атмосфері. Наших найактивніших членів УР "Крила" було нагороджено почесними грамотами. А ще нас запросили прийняти участь у деяких цікавих проектах. Тож не стоїмо на місці, вдосконалюємося кожен день.
6 груд. 2018

До уваги учасників навчально-виховного процесу!

Дії населення у надзвичайних ситуаціях.
4 груд. 2018

Літературні читання

Анастасія Лєпілкіна, учениця 10-Б класу, слухачка Дніпропетровського відділення Малої академії наук учнівської молоді, взяла участь в обласних літературних читаннях до 300-річчя Григорія Сковороди, великого українського мислителя-мудреця, педагога, поета, музиканта, культурно-освітнього подвижника.
30 лист. 2018

"Школа і поліція"

27 листопада в рамках впровадження просвiтницько-профiлактичноï програми "Школа і полiцiя" з учнями проведені профілактичні бесіди.
30 лист. 2018

«Осінь, до побачення!»

29 листопада в 1-В класі «Росток» пройшло свято «Осінь, до побачення!»
28 лист. 2018

Профорієнтаційна робота

28 листопада з учнями 10-11 класів Університетом WSPIA проведено профорієнтаційну роботу.
27 лист. 2018

Змагання з лазертагу

26 листопада для школярів НВК № 66 були організовані змагання з лазертагу за підтримки ГО "Дніпропетровська міська спілка ветеранів антитерористичної операції" та КП "Патріот" в рамках проведення шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
23 лист. 2018

День пам'яті жертв Голодоморів

До Дня пам'яті жертв Голодоморів, який в цьому році припадає на 24 листопада, в бібліотеці НВК № 66 представлена тематична виставка та проведено огляд літератури.