16 трав. 2019

"Творча обдарованість - 2019"

16 травня, у День Вишиванки, в НВК № 66 пройшло традиційне щорічне свято "Творча обдарованість - 2019", на якому було нагороджено учасників олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів.
8 трав. 2019

"Навіки в пам'яті народній"

Вітаємо Дудіну Марію, ученицю 9-Б класу, з перемогою у фестивалі патріотичної пісні до Дня пам'яті та примирення "Навіки в пам'яті народній"!!!
8 трав. 2019

День перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні

До річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні в НВК № 66 пройшли такі заходи: виховні класні години, покладання квітів до пам'ятних знаків, тематична виставка в бібліотеці, зустрічі з ветеранами.
7 трав. 2019

"Стилі сімейного виховання"

7 травня пройшов психолого-педагогічний тренінг на тему "Стилі сімейного виховання", учасниками якого були батьки учнів 6-В класу, вчителі та адміністрація навчального закладу.
2 трав. 2019

Місячник екологічного виховання

В рамках місячника екологічного виховання були проведені наступні заходи серед учнів початкової школи: підготовка екологічних проектів "Правила поведінки в лісі і на луках", виготовлення екологічної листівки "Тиша в лісі", озеленення території навколо НВК.
2 трав. 2019

"Прорив"

2 травня команда НВК № 66 прийняла участь у військово-патріотичній грі "Прорив".
26 квіт. 2019

Літературне знайомство "Веселки рідного краю"

26 квітня учні 6-А класу відвідали дитячу бібліотеку № 14, де прийняли участь у заході - літературне знайомство "Веселки рідного краю" та познайомились з сучасною українською письменницею Н.В. Дев'ятко.
26 квіт. 2019

Заходи до річниці аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня до річниці аварії на Чорнобильській АЕС пройшли такі заходи: єдиний урок "Чорнобильський дзвін", виставка літератури в бібліотеці, усний журнал "Жива природа - жива душа".
19 квіт. 2019

"Школа лідерів"

18 квітня в рамках роботи "Школи лідерів" проведено тренінг серед лідерів класів на тему "Я і соціум".
17 квіт. 2019

До уваги!

Лист МОН "Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році", лист Департаменту гуманітарної політики управління освіти ДМР "Про розподіл території обслуговування".