Міжнародний день Миру

21 вер. 2018
21 вересня світ відзначає Міжнародний день Миру. Учні НВК № 66 також приєдналися до цієї події. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. Учні 5 – 7 класів створили колективний плакат «Я віддаю свій голос за мир».

21 вересня світ відзначав Міжнародний день Миру.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях України було спокійно. Але відбулися  зміни. І нам, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило тепле, ясне сонце, небо було чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому  саме цей символ ми зобразили у своїх композиціях «Голуб миру», «Кулька миру».
Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.
Учні 5 – 7 класів створили колективний плакат  «Я віддаю свій голос за мир  ».
Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, про щось постійно думають, мріють, то думки можуть матеріалізуватися. Тому сьогодні, як ніколи, прагнемо миру і всі наші слова будуть про мир, мирне життя. Ось дитячі мрії, сподівання і надії.
Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.
 Посмішки на обличчях, радість в серцях учнів, вчителів вселяли надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.