КЗО "Навчально-виховний комплекс №66 "Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Комунальний заклад освіти

"Навчально-виховний комплекс №66

"Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад"

Дніпровської міської ради

Завдання:
- Забезпечити високу якість освіти, яка відповідає державному стандарту з усіх предметів інваріантної частини навчального плану;
Створити умови для розвитку соціально активної, гуманістично спрямованої особистості зі свідомою громадянською позицією, готовою до професійного самовизначення.

«Електронна школа» - ресурс, який повністю відповідає принципам сучасної освітнього середовища:

розширення доступу до всіх рівнів освіти реалізації можливостей її одержання для великої кількості молодих людей,

забезпечення конституційних прав і державних гарантій дітям з особливими освітніми потребами на отримання рівного доступу до освіти,

організації навчання на основі застосування особистісно орієнтованих, інформаційно-комунікаційних  методів навчання, з урахуванням  індивідуальних особливостей дитини.

Інформацію можна отримати:   http://eschool.dnepredu.com/

10 груд. 2018
УВАГА!!!
Згідно з розпорядженням міського голови 13 грудня 2018 року в НВК № 66 буде проведено відпрацювання практичних дій особового складу в разі надзвичайної ситуації.
6 груд. 2018
До уваги учасників навчально-виховного процесу!
Дії населення у надзвичайних ситуаціях.
4 груд. 2018
Літературні читання
Анастасія Лєпілкіна, учениця 10-Б класу, слухачка Дніпропетровського відділення Малої академії наук учнівської молоді, взяла участь в обласних літературних читаннях до 300-річчя Григорія Сковороди, великого українського мислителя-мудреця, педагога, поета, музиканта, культурно-освітнього подвижника.
30 лист. 2018
«Осінь, до побачення!»
29 листопада в 1-В класі «Росток» пройшло свято «Осінь, до побачення!»
27 лист. 2018
Змагання з лазертагу
26 листопада для школярів НВК № 66 були організовані змагання з лазертагу за підтримки ГО "Дніпропетровська міська спілка ветеранів антитерористичної операції" та КП "Патріот" в рамках проведення шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
23 лист. 2018
День пам'яті жертв Голодоморів
До Дня пам'яті жертв Голодоморів, який в цьому році припадає на 24 листопада, в бібліотеці НВК № 66 представлена тематична виставка та проведено огляд літератури.

Класна оцінка