"Шляхами Героїв"

8 лист. 2018
У рамках участі в обласному тематично-екскурсійному проекті «Шляхами Героїв» для учнів НВК № 66 була проведена одноденна екскурсія з відвідуванням 25 окремої Дніпровської повітряно-десантної бригади ЗСУ в/ч А 1126 (смт Гвардійське) музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО.»

У рамках участі  в обласному тематично-екскурсійному проекті «Шляхами Героїв» для учнів НВК № 66 була проведена одноденна екскурсія з відвідуванням 25 окремої Дніпровської повітряно-десантної бригади ЗСУ в/ч  А 1126 (смт Гвардійське) музею «Громадянський подвиг  Дніпропетровщини  у подіях АТО.»