День Героїв Небесної Сотні

22 лют. 2019
20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні в НВК № 66 пройшли такі заходи: урок мужності, гостями якого стали члени спілки ГО "Дніпропетровська міська спілка ветеранів антитерористичної операції", а також виставка тематичної літератури в шкільній бібліотеці.

1. Урок мужності

20 лютого на урок мужності до 5-ї річниці подій Революції Гідності в НВК № 66 завітали члени спілки ГО "Дніпропетровська міська спілка ветеранів антитерористичної операції"

Валерій Неруш -  учасник майдану у Києві та подій біля Дніпровської ОДА 2014 року. Учасники спілки розповіли учням як це було, які події відбувалися, як було в АТО, що змінилося, відповідали на багато запитань від учнів та вчителів.
Від спілки до шкільного музею Бойової Слави передано книгу пам'яті воїнів Дніпропетровщини, загиблих в АТО (українською та англійською мовами).   (Фото)

2. Виставка тематичної літератури в бібліотеці  (Фото)