Безпека в житті - життя в безпеці!

1.Будь ласка, слідкуйте і навчіть дітей бути обережними та дотримуватись усіх правил техніки безпеки при користуванні газом та електропобутовими приладами;

2.  В жодному випадку не допускайте гри  дітей з вогнем;

3.  Нагадайте  про ЗАБОРОНУ будь яких ігор, екскурсій на будівельних майданчиках та біля них.

4.Нагадуйте  дітям про правила поводження з незнайомцями:

- Не відкривати двері незнайомим особам ;

- Не спілкуватись з незнайомцями;

- Не погоджуватись на жодні пропозиції від незнайомих людей!

5.Будьте особливо уважні  з дітьми біля водоймищ
6.Пам’ятайте про  ЗАБОРОНУ відвідування лісу у воєнний стан.

7. Не забувайте про небезпеку у громадському транспорті; при поводженні з собаками та іншими тваринами; під час грози.

8. Нагадайте дітям про поводження з незнайомими предметами

9. Пригадайте разом зі своїми дітьми  Правила дорожнього руху, під час їзди на роликах, велосипеді).

10. Нагадайте, що перебувати на вулиці без дорослих у вечірній час небезпечно.

11. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування, пам’ятайте  про споживання тільки якісної їжі.

12. Нагадайте про безпеку при користуванні медикаментами, не дозволяйте дітям самостійно вживати ЖОДНИХ ліків.

13. Пам’ятайте про ті проблеми, що стоять перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво.

14. Особливо зверніть увагу на друзів, з якими спілкуються Ваші діти.

15. Контролюйте і нагадуйте дітям про ЗАБОРОНУ брати чуже та участь у створенні або вчиненні КРИМІНОГЕННИХ ситуацій (бійки, крадіжки, брутальна поведінка)

16. І найголовніше - обіймайте своїх дітей щодня, спілкуйтесь з ними, беріть участь в їх дорослішанні, і пам’ятайте –

БАТЬКИ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЖИТТЯ ТА ВИХОВАННЯ ДИТИНИ