На згадку про безпеку! Інформація про роботу з безпеки життєдіяльності учнів

Інформація про роботу з безпеки життєдіяльності учнів

Шановні батьки, протягом року з учнями ведеться робота з безпеки життєдіяльності – дітям проведено всі нормативні інструктажі за програмою. Класними керівниками проводяться виховні години щодо ознайомлення про правила збереження життя та здоров’я учнів, а саме про правила безпечної поведінки під час канікул (на дорозі, біля водоймищ, у побуті, під час новорічних свят, про небезпеку піротехніки) тощо.

Цей тиждень присвячений цивільному захисту населення, під час якого дітям показуються відео, презентації, проводяться вікторини й конкурси стосовно висвітлення цих питань.

Розпочалася весна, невдовзі настануть теплі, яскраві дні, коли діти будуть більше часу проводити на вулиці, ви родинами будете виїжджати на природу, але ви і самі знаєте, що на нас можуть чекати в різних місцях надто небезпечні «подарунки» у вигляді вибухонебезпечних предметів. Тому ця тематика профілактичної роботи на першому місці!

Зараз хочемо довести до вашого вдома та просимо поділитися цією інформацією у батьківських чатах про те, що на сайті нашого закладу, на сторінці Безпека життєдіяльності розміщено посилання на теку з різноманітними медіа матеріалами з цих питань.

Матеріали з цієї теки ви можете переглядати всією сім’єю разом з дітьми, обговорювати та ще раз загострити увагу дітей на цих вкрай важливих речах.

НАША БЕЗПЕКА У НАШИХ РУКАХ!

11.04.2023 року  в закладі відбулися збори голів батьківських комітетів  1-11 класів. На них одним з питань було висвітлено інформацію про безпеку життєдіяльності здобувачів освіти.

Посилання: