"Творча обдарованість - 2019"

16 трав. 2019
16 травня, у День Вишиванки, в НВК № 66 пройшло традиційне щорічне свято "Творча обдарованість - 2019", на якому було нагороджено учасників олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів.

Зі святом всіх гостей і учасників заходу привітала директор навчального закладу - Людмила Петрівна Коробка,  а також хореографічний колектив "Етюд", Дудіна Марія, Дригола Єва, Кручковська Вероніка та Зінченко Руслан, ансамбль "Арахіс", 8-А клас із запальним українським танком, учнівська республіка "Крила". Всі учасника олімпіад, конкурсів, різних змагань, а також вчителі, які їх готували, були нагороджені грамотами, подяками, сертифікатами. Традиційно, були визначені переможці в різних номінаціях: учитель року - Кузік Олександра Семенівна, клас року - 8-А, урок року - Ясногор С.М., керівник методичного об'єднання року - Федулова Т.С., голос року - Дудіна Марія та Дригола Єва, гурток року - "Сокіл" ("Джура"), кер. Мазуренко С.М., лідер року - Лепілкіна Анастасія (10-Б клас).