Участь в міському проекті "Бюджет участі"

1 лист. 2018
В серпні місяці Шиманською Юлією Олександрівною, мамою учениць 2-Б та 6-Б класів була висунута пропозиція взяти участь в міському проекті «Бюджет участі» і створені проекти по облаштуванню в початковій школі комп’ютерного класу та встановленню дитячого майданчика на подвір’ї школи. Шляхом голосування вчительської спільноти та батьківської громадськості навчальний заклад отримав перемогу в одному із них – «Сучасний клас інформатики для учнів початкової школи НВК № 66», набравши 666 голосів. Адміністрація навчального закладу висловлює подяку Шиманській Юлії Олександровні, батькам і вчителям за активну підтримку даного проекту.

В серпні місяці Шиманською Юлією Олександрівною, мамою учениць 2-Б  та 6-Б класів була висунута пропозиція взяти участь в міському проекті «Бюджет участі» і створені проекти по облаштуванню в початковій школі комп’ютерного класу та встановленню дитячого майданчика на подвір’ї школи.

Батьками та вчителями початкової школи влітку було зібрано по 50 підписів за кожен проект, що дало змогу взяти участь у конкурсі громадських проектів міста. Шляхом голосування вчительської спільноти та батьківської громадськості навчальний заклад отримав перемогу в одному із них – «Сучасний клас інформатики для учнів початкової школи НВК № 66», набравши 666 голосів.

Адміністрація навчального закладу висловлює подяку Шиманській Юлії Олександровні,  батькам і вчителям за активну підтримку даного проекту.