Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гра "Сокіл"

17 квіт. 2024
Третє місце на першому (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")!

Пишаємося командою НВК 66, яка виборола третє місце на першому (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")! Разом із своїм неймовірно талановитим тренером Мазуренко Світланою Миколаївною наші учасники виявили вражаючі знання, навички та вірність патріотичним цінностям, показавши відмінний результат у змаганнях.

Це свідчить не тільки про їхні зусилля, а й про те, що молодь нашої школи готова до викликів та підтримує дух патріотизму. Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших успіхів у майбутніх етапах!