День цивільного захисту

23 квіт. 2024
Сьогодні в нас відбувся традиційний щорічний захід - "День цивільного захисту", який проходив під гаслом "Бути обізнаним! Запобігти! Допомогти! Врятувати!"

Заходи були розраховані як на дистанційну форму навчання так і на учнів, які ходять до школи очно.
В цей день відбулись воєнізовано-спортивні естафетні змагання "Ігри патріотів" серед 3х,4х,6х і 10х класів.
Захоплення і зацікавленість викликали експонати виставки макетів вибухонебезпечних предметів "Небезпечні знахідки".
Конкурси дитячих малюнків,шкільних газет, презентацій з тематики цивільного захисту - це все неповний перелік того,що відбулось в цей день. І головне його надбання - корисні знання, важливі нові навички,азартний настрій і смак перемоги!