Всеукраїнський проект "Урок справедливості"

16 жовт. 2018
Учні 2-Б класу, кл. керівник Ясногор С.М., прийняли участь у Всеукраїнському проекті "Урок справедливості", який проводили судді Соборного районного суду м. Дніпра.

У жовтні 2018 року вчитель початкових класів Ясногор Світлана Миколаївна зареєструвала 2-Б клас на участь у Всеукраїнській акції «Урок справедливості». 12 жовтня 2018р. до класу завітали керівник апарату суду Соборного району Ткаченко Лілія Михайлівна, заступник керівника апарату суду Єрмоленко Оксана Олександрівна, суддя Соборного районного суду міста Дніпра Брага Артем Володимирович. Працівники суду разом із класоводом Ясногор С.М. провели в 2-Б класі цікавий урок, на якому діти познайомилися з професією судді, змогли спробувати прийняти справедливе рішення у суперечці казкових героїв. Кожна дитина отримала подарунок-наліпку та солодкий приз.