Нова українська школа

1 лист. 2021

На сучасному етапі розвитку суспільства інформаційні технології стали невід’ємною частиною життя людини. Сучасний урок – це поєднання традиційних технологій та інформаційних джерел , які передбачають теле- та радіомовлення, ресурсів мережі інтернет.

В рамках ключової реформи «Нова українська школа» Міністерства освіти і науки України 01 листопада 2021р. навчальний заклад отримав від департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради для перших класів 4 сучасні плазмові телевізори «АКАІ» з діагоналлю 55 дюймів. Вчителі матимуть змогу зробити навчання цікавим, інтенсивним, ефективним. Телеформат має допомогти здобувачам освіти у навчанні дистанційно в період карантину.

Дякуємо за піклування маленьких здобувачів освіти меру нашого міста Борису Філатову, депутату Дніпровської міської ради, голові адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради Федоренку Володимиру Володимировичу, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.