Нова українська школа

3 лист. 2021

В рамках ключової реформи «Нова українська школа» Міністерства освіти і науки України 03 листопада 2021 року КЗО «НВК № 66» ДМР отримав від департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради для 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д класів підключення до електронного засобу навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів КМ МЕДІА ED Profi» вчителів початкових класів.  Мультимедійний комплект від видавництва «Країна Мрій» відповідає Державному стандарту початкової освіти, актуальний для дистанційного навчання. Навчальна система інтегрує всіх учасників освітнього процесу в єдину взаємопов’язану систему, дає освітній простір для отримання, закріплення, самооцінки знань кожним учнем. Здобувачі освіти не тільки мають змогу засвоїти нові знання, а й вивчити пропущену на уроках інформацію. Навчальні відеосюжети суттєво доповнюють матеріал підручників. Відеоматеріали містять пояснення вчителя до розв’язування вправ, практичного та теоретичного матеріалу. Вони вдало підібрані під кожну освітню галузь, під кожний урок. Матеріали чіткі, конкретні, яскраві. Відповідають віку молодшого школяра.  Інтерфейс програми приємний, нічого зайвого, щоб відвертало увагу. Навігація проста, зрозуміла. Відразу можна знайти той матеріал, який вказаний в меню. Відеоролики тривають 0,5-2 хвилини, що відповідає санітарним нормам. Контент розроблений з урахуванням вікових особливостей учнів. Завдяки засобам наочності й відеоматеріалам об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

Даний контент забезпечує:

• проведення уроків із демонстрацією;
  • організацію індивідуальної самостійної роботи;
  • автоматизацію процесу виявлення помилок та їх усунення;
  • пояснення навчального матеріалу із залученням сучасних засобів навчання;
  • організацію колективної дослідницької роботи учнів;
  • формування індивідуальної траєкторії знань учня;
  • самопідготовку до уроку засобами мультимедіа;
  • відображення статистики навчальних досягнень учнів для батьків.

Дякуємо за піклування маленьких здобувачів освіти меру нашого міста Борису Філатову, депутату Дніпровської міської ради, голові адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради Федоренку Володимиру Володимировичу, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.