До уваги!

9 квіт. 2020
Протокол засідання педагогічної онлайн-ради щодо вибору і замовлення підручників для 7-х класів на 2020-2021 н. р.

засідання педагогічної онлайн-ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

від 07 квітня 2020 року

Присутні:   члени педагогічного колективу

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 7 класу на 2020-2021 н. р.

1. Слухали

Кузік О.С., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що на виконання наказу МОН  України від 17.07.2019 № 1002 «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (окрім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників», наказу МОН України від 12.12.2019 № 1543 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (7 клас)»,  листа МОН України від 22.01.2020 №1/9-39 «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 (зі змінами) та від 12 грудня 2019 року № 1543», наказу МОН України «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 7 класу закладів загальної середньої освіти» з метою організації прозорого вибору педагогічними працівниками проектів підручників для 7 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, учителями інформатики та історії  було обговорено та обрано проекти підручників для 7-х класів на 2020-2021 н. р.

Кузік О.С. зауважила, що вчителі історії та інформатики ознайомилися з  електронними версіями оригінал-макетів підручників на сайті https://lib.imzo.gov.uaвідповідно до чинних програм та обрали альтернативні підручники з кожного предмету у порядку пріоритету.

Виступили:

Учителі Василькович В.М., Губанова Г.В., Мамедова Т.А., Щербаченко О.В., які здійснили обґрунтування вибору саме цих підручників для 7-х класів. Тому попросили схвалити саме такий вибір.

2. Ухвалили

1. Схвалити результат вибору учителями інформатики та історії електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів закладів загальної середньої освіти на 2020-2021 н. р., а саме:

1.1. «Всесвітня історія» підручник для 7 класу ЗЗСО, автори Пометун О.І., Малієнко Ю.Б.

Альтернатива, автори:

1. Щупак І.Я., Бурлака О.В., Піскарьова І.О.

2. Гісем О.В., Мартинюк О.О.

3. Сорочинська Н.М., Гісем О.О.

4. Мороз П.В., Кришмарел В.Ю., Мороз І.В.

5. Подаляк Н.Г., Лукач І.Б., Ладиченко Т.В.

1.2. «Інформатика» підручник для 7 класу ЗЗСО, автори Коршунова О.В., Завадський І.О.

Альтернатива, автори:

1. Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П.

2. Морзе Н.В., Барна О.В.

3. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.

4. Казанцева О.П., Стеценко І.В.

1.3. «Історія України» підручник для 7 класу ЗЗСО, автори  Хлібовська Г.М., Наумчук О.В., Крижановська М.Є., Бурнейко І.О.

Альтернатива, автори:

1. За ред. Пометун О.І., авт. Дудар О.В., Гук І.О.

2. Гісем О.В., Мартинюк О.О.

3. Смолій В.А., Степанков В.С.

4. Сорочинська Н.М., Гісем О.О.

5. Дрібниця В.О., Щупак І.Я., Бурлака О.В.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Кузік О.С., бібліотекарю Губановій Г.В.:

2.1. заповнити спеціальну форму електронних версій оригінал-макетів підручників до 15.04.2020 року з використанням модуля прозорого вибору підручників на базі ІСУО;

2.2. оприлюднити протокол педагогічної ради на веб-сайті навчального закладу до 09.04.2020 року;

2.3. електронний варіант надіслати методисту Міського методичного центру Грецькій Л.І.;

2.4 паперовий варіант передати методисту Міського методичного центру Грецькій Л.І.  (після завершення карантину)

Голова педагогічної ради                                              Л.П. Коробка

Секретар педагогічної ради                                           Н.І. Большак