Конкурс Все найкраще дітям

28 лют. 2020
Все найкраще дітям

Наприкінці 2019 року Асоціація викладачів історії, громадянознавства та суспільних дисциплін "Нова Доба" оголосила  про проведення у 2019-2020 н.р. історичного конкурсу учнівських молодіжних проектів  «Радянське минуле. (Пере)осмислення історії».

Школярів України запросили  звернутися до радянського минулого, щоб критично осмислити не лише політичну, а й повсякденну історію життя людей.

Цей конкурс для тих, хто усвідомлює, що відповідальна і зважена оцінка історичного минулого – це передусім невід’ємна складова загальної культури кожного із нас, необхідна умова подальшого успішного розвитку нашого суспільства.

Педагоги та учні нашого навчального закладу (8-а та 8-б класів) вирішили взяти в ньому участь, обравши для свого проекту таку тему  «Все найкраще дітям» і визначивши, що результатом проекту буде відеофільм. В його основу - архівні матеріали, спогади педагогів, учнів, батьків, представників громадськості – всіх тих людей, які створювали історію нашого навчального закладу протягом майже 50 років.

Протягом декількох місяців вони плідно попрацювали, зібравши для дослідження багато матеріалів та використовуючи джерела виключно місцевого характеру.

Робота над проектом закінчена, фільм створений та надісланий на розгляд журі конкурсу. Але ми знаємо вже заздалегідь, що не зважаючи на результати оцінювання,школярі, які над проектом працювали, вже багато чого досягли, отримавши дуже важливий досвід історичного дослідження та незабутні враження від спілкування з героями цього проекту. (Фото)