"За нашу свободу!"

5 груд. 2019
Вітаємо дівчат, переможців Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"! Це учениця 7-А класу Шкумат Ліза, авторка вірша "Я за тебе молюсь"- в номінації "Поезія". Друга переможниця, в номінації "Образотворче мистецтво", - наша колишня учениця Кручковська Вероніка за малюнок "Ні війні!.

Це учениця 7-а класу Шкумат Ліза, авторка вірша "Я за тебе молюсь"- в номінації "Поезія".
Друга переможниця,  в номінації "Образотворче мистецтво", - наша колишня учениця Кручковська Вероніка за малюнок "Ні війні!