30 лист. 2018

"Школа і поліція"

27 листопада в рамках впровадження просвiтницько-профiлактичноï програми "Школа і полiцiя" з учнями проведені профілактичні бесіди.
30 лист. 2018

«Осінь, до побачення!»

29 листопада в 1-В класі «Росток» пройшло свято «Осінь, до побачення!»
28 лист. 2018

Профорієнтаційна робота

28 листопада з учнями 10-11 класів Університетом WSPIA проведено профорієнтаційну роботу.
27 лист. 2018

Змагання з лазертагу

26 листопада для школярів НВК № 66 були організовані змагання з лазертагу за підтримки ГО "Дніпропетровська міська спілка ветеранів антитерористичної операції" та КП "Патріот" в рамках проведення шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
23 лист. 2018

День пам'яті жертв Голодоморів

До Дня пам'яті жертв Голодоморів, який в цьому році припадає на 24 листопада, в бібліотеці НВК № 66 представлена тематична виставка та проведено огляд літератури.
23 лист. 2018

Участь в інтернет-олімпіадах «Осінь-2018»

У жовтні 2018р. учні 2-Б класу взяли участь в інтернет-олімпіадах «Осінь-2018» від проекту «Всеосвіта» та проекту «На урок» з математики, української мови, літературного читання, англійської мови, природознавства, основ здоров’я – загалом 30 учнів.
22 лист. 2018

День Гідності та Свободи

21 листопада до Дня Гідності та Свободи в НВК № 66 проведено патріотичний урок на тему «Події Революції Гідності та Свободи в історії та мистецтві», інформаційні хвилини та представлено виставку тематичної літератури в бібліотеці.
22 лист. 2018

Музей Бойової Слави

Завдяки заступнику директора департаменту соціальної політики Юлії Дмитровій та нашому випускнику і учаснику АТО Сергію Блохіну до музею Бойової слави НВК № 66 прибув новий експонат ПТРК - противотанковий ракетний комплекс 9 м 113. Учні побачать транспортний пусковий контейнер від ПТРК-9М113.
21 лист. 2018

Змагання з футзалу

21 листопада пройшли відбіркові змагання з футзалу серед учнів 5-х класів.
20 лист. 2018

«У їхніх серцях жила Україна»

Вітаємо Дудіну Марію та Дудіну Анну з перемогою у ІІІ районному фестивалі до Дня гідності і Свободи «У їхніх серцях жила Україна» в номінації вокал. Дівчата представили навчальний заклад, виконавши пісню "Мамай".