Бальна хореографія

Для розширення реалізації варіативної складової базового компонента позашкільної освіти створений гурток бальної хореографії «Браво»

Заняття гуртка проводяться в приміщенні, що відповідає санітарно-гігієнічним, протиепідемічним та протипожежним вимогам.

Гурток бальної хореографії працює за програмою позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «СПОРТИВНО-БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ»

(початковий, основний та вищий рівні, 10 років навчання). «Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти, науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017)

Методичне забезпечення гуртка відповідає вимогам програми, віковим особливостям дітей.

В приміщенні, де проводяться заняття, в наявності:

• Музична апаратура, колонки
  • Килими для індивідуального використання
  • Хореографічний станок
  • Дзеркала
  • Спеціалізована підлога

Робота гуртка відбувається за авторським перспективним планом, складеним керівником відповідно до програми, за якою працює гурток, власних доробок, запозиченого педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.

Методична база дає можливість забезпечити належний рівень гурткової роботи.