КЗО "Навчально-виховний комплекс №66 "Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради

Адміністрація

Управлінська діяльність адміністрації НВК спрямована на формування дієздатного колективу педагогів-однодумців, створення оптимальних умов для навчання, виховання та розвитку, самореалізації як кожного учня, так і кожного педагога.

На сучасному етапі головними своїми завданнями вважаємо:

- підготовку покоління, яке реально здатне оцінити, впровадити, а головне – зберегти ідеї демократії;

- навчання учнів не лише жити в умовах сучасної держави, дотримуватись її законів, відстоювати власні права, а й практично реалізувати ці знання в умовах навчального закладу. Це можливо здійснити лише шляхом створення системи державно-громадського управління, адже кращим способом пізнання демократії є набуття молодою людиною досвіду управління власною життєдіяльністю та громадськими справами.

- залучення учнів і батьків, членів ради НВК до обговорення загальних проблем навчального закладу з метою пошуку та прийняття спільних рішень, утвердження власних прав та обов’язків щодо поліпшення матеріальної бази НВК, благоустрою подвір’я є елементами формування громадянського суспільства, в основах якого лежить певна модель державно-громадського управління.

У нашому НВК взаємодія адміністрації з учнями ґрунтується на взаємопов’язаних факторах: з одного боку, на безумовній повазі особистості кожного учня, захисті його прав і демократичних свобод, з іншого – на вимогливості та контролі психологічної атмосфери в учнівських колективах , підтримці учнівських лідерів і наданні допомоги в їх діяльності.

Результат роботи колективу – випускник – компетентна особистість, підготовлена до самовизначення та самореалізації в основних сферах життєдіяльності. Щороку більшість наших випускників стають студентами та лідерами у ВНЗ.

Коробка Людмила Петрівна
спеціаліст вищої категорії
вчитель - методист

Заступники директора з навчально - виховної роботи:

- Величко Світлана Олександрівна

- Кузік Олександра Семенівна

- Курило Вікторія Анатоліївна

Заступник директора з виховної роботи:

- Баля Любава Григорівна