"Діти-дітям"

21 груд. 2018
До дня Святого Миколая було проведено благодійну акцію «Діти-дітям». Учні, батьки, вчителі підготували та передали подарунки для дітей школи-інтернату, хворих на ДЦП. Директор школи-інтернату висловила письмову подяку усьому колективу, учням та директору НВК № 66 за підтримку та небайдуже ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

До дня Святого Миколая було проведено благодійну акцію «Діти-дітям». Учні, батьки, вчителі підготували та передали подарунки для дітей школи-інтернату, хворих на ДЦП. Директор школи-інтернату висловила письмову подяку усьому колективу, учням та директору НВК № 66 за підтримку та небайдуже ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.