Музей Бойової Слави

22 лист. 2018
Завдяки заступнику директора департаменту соціальної політики Юлії Дмитровій та нашому випускнику і учаснику АТО Сергію Блохіну до музею Бойової слави НВК № 66 прибув новий експонат ПТРК - противотанковий ракетний комплекс 9 м 113. Учні побачать транспортний пусковий контейнер від ПТРК-9М113.

Завдяки заступнику директора департаменту соціальної політики Юлії Дмитровій та нашому випускнику і учаснику АТО Сергію Блохіну до музею Бойової слави НВК N66 прибув новий експонат ПТРК - противотанковий ракетний комплекс 9 м 113. Учні побачать транспортний пусковий контейнер від ПТРК-9М113.
     Речі в музеї дуже цікавлять дітей, вони з задоволенням будуть ходити до нього та знати історію!